سرعت بالا، کیفیت بالا، بهترین خدمات

خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
اخبار شرکت
خانه محصولاتلوازم جانبی فیبر نوری

یکپارچه سازی فیبر نازک Insert / Scan / Upc - Fx / upc Simplex برای سیستم Ftth

یکپارچه سازی فیبر نازک Insert / Scan / Upc - Fx / upc Simplex برای سیستم Ftth

    • Low Insertion Single Mode Fiber Adapter Sc/upc - Fc/upc Simplex For Ftth System
    • Low Insertion Single Mode Fiber Adapter Sc/upc - Fc/upc Simplex For Ftth System
  • Low Insertion Single Mode Fiber Adapter Sc/upc - Fc/upc Simplex For Ftth System

    جزئیات محصول:

    محل منبع: چین
    نام تجاری: ANSHI
    گواهی: ROHS, ISO9001
    شماره مدل: AS-ADP-SC-FC

    پرداخت:

    مقدار حداقل تعداد سفارش: مذاکره
    قیمت: Negotiable
    قابلیت ارائه: 500، 000pcs/هفته
    اکنون تماس بگیرید
    توضیحات محصول جزئیات
    نام محصول: آداپتور طول موج کار: طول موج کار
    تکرارپذیری: تکرارپذیری درجه: SC / UPC
    حالت: تکموت یا چندتایی کاربرد: سیستم FTTH
    برجسته:

    fiber optic cable accessories

    ,

    fiber cable accessories

    فیبر نوری چند منظوره دوپلکس دوتایی یکپارچه برای جعبه توزیع فیبر

    ویژگی

    • طراحی فشرده
    • تراز دقت بالا
    • درجۀ کم و بازده بازگشت و انعکاس پشت
    • انتخاب مسکن فلزی یا پلاستیکی، آستین فشرده برنز یا سرامیک
    • نسخه: Singlemode و چند رسانه ای
    • نوع آداپتور: Simplex / Duplex

    کاربرد

    • نصب و راه اندازی
    • شبکه های مخابراتی
    • شبکه های مترو
    • شبکه های محلی (شبکه های محلی)
    • شبکه های پردازش داده
    • ابزار دقیق
    SC فیبر اپتیکال ADAPTER
    پارامتر واحد شرح
    از دست دادن درج دسی بل ≤ 0.2
    برگشت ضرر دسی بل PC≥45 UPC≥50 APC≥60
    استقامت مکانیکی (500T) دسی بل ≤ 0.2
    قابلیت تعویض دسی بل ≤ 0.2
    دمای عملیاتی ° C -40 ~ + 75
    دمای ذخیره سازی ° C -40 ~ + 85
    رطوبت نسبی ٪ 95
    پارامتر واحد تنفس نوری
    درست شد متغیر
    طول موج عملیاتی Nm 1310/1550 1200 ~ 1600
    مقدار خستگی دسی بل +/- 0.5 (≤10 دسی بل) 0 ~ 3
    +/- 1.0> 10 dB)
    حداکثر قدرت ورودی نوری مگاوات 500 500
    حداکثر PDL دسی بل ≤0.1 ≤0.1
    برگشت ضرر دسی بل UPC > 50
    APC

    <60

    اطلاعات تماس
    Cixi Anshi Communication Equipment Co.,Ltd

    تماس با شخص: lulu

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)