سرعت بالا، کیفیت بالا، بهترین خدمات

دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
اخبار شرکت
خانه محصولات

لوازم جانبی فیبر نوری

گواهی
چین Cixi Anshi Communication Equipment Co.,Ltd گواهینامه ها
چین Cixi Anshi Communication Equipment Co.,Ltd گواهینامه ها
نظرات مشتریان
تولید کننده بسیار باتجربه!

—— آندریاس ساندویک

یک تولید کننده معتبر، قابل اطمینان و با تجربه شما می توانید بر روی آن حساب کنید

—— کریستوبر گومز

آنها راه حل های کامل مخابرات را ارائه دادند.

—— Ilker Erimez

اتصال دهنده های picabond AMP TYCO مورد استفاده برای ایران telecom عالی کار می کند، مشتری ما با کیفیت بسیار راضی است.

—— احمد عبدالله

چت IM آنلاین در حال حاضر

لوازم جانبی فیبر نوری

(76)
چین بست کابل فیبر Fttx نوع P نوع فولاد ضد زنگ نوع S بن بست اتصال دهنده ها کارخانه

بست کابل فیبر Fttx نوع P نوع فولاد ضد زنگ نوع S بن بست اتصال دهنده ها

ANSHI FTTX P نوع S Stainless Steel Fasteners Dead - End Clamp for Fiber Cable Fiber Optic Fasteners معرفی لوازم جانبی FTTH: در مجموعه لوازم جانبی نصب FTTH به این شرح است: جعبه اتصال، سوکت دیواری فیبر (همچنین به ... ادامه مطلب
2022-01-10 14:09:09
چین FTTH لوازم جانبی فیبر نوری آداپتور Sc To Apc 0.2db کارخانه

FTTH لوازم جانبی فیبر نوری آداپتور Sc To Apc 0.2db

آداپتور فیبر نوری Anshi Green SC/APC Singlemode SM Simplex توضیحات محصول جزئیات سریع نوع: SC/APC حالت: تک حالته و چند حالته هسته فیبر: سیمپلکس و دوبلکس ساختار: با فلنج آستین: آستین سرامیکی مسکن: مسکن پلاستیکی ش... ادامه مطلب
2021-11-11 14:13:15
چین نقطه اندازه گیری دما دماسنج های برگشت ناپذیر کارخانه

نقطه اندازه گیری دما دماسنج های برگشت ناپذیر

خواندن سریع دمای نقطه اندازه گیری دمای غیرقابل برگشت توضیحات محصول خود چسب غیر قابل برگشت کاملا قابل اعتماد در 2 تا 3 ثانیه پاسخ دهید حداکثر 1 درجه حرارت را اندازه گیری کنید سفارشی کردن: رنگ، دما، اندازه نقاط ا... ادامه مطلب
2021-11-11 14:11:33
چین نوارهای اندازه‌گیری دمای OEM 37-65c 99-149f فوراً نشانگر قرمز سریع کارخانه

نوارهای اندازه‌گیری دمای OEM 37-65c 99-149f فوراً نشانگر قرمز سریع

خواندن سریع دمای نقطه اندازه گیری دمای غیرقابل برگشت توضیحات محصول خود چسب غیر قابل برگشت کاملا قابل اعتماد در 2 تا 3 ثانیه پاسخ دهید حداکثر 1 درجه حرارت را اندازه گیری کنید سفارشی کردن: رنگ، دما، اندازه نقاط ا... ادامه مطلب
2021-11-11 14:10:17
چین آداپتور فیبر نوری آبی Sc/Apc Singlemode Sm Simplex کارخانه

آداپتور فیبر نوری آبی Sc/Apc Singlemode Sm Simplex

آداپتور فیبر نوری Anshi Green SC/APC Singlemode SM Simplex توضیحات محصول جزئیات سریع نوع: SC/APC حالت: تک حالته و چند حالته هسته فیبر: سیمپلکس و دوبلکس ساختار: با فلنج آستین: آستین سرامیکی مسکن: مسکن پلاستیکی ش... ادامه مطلب
2021-11-11 14:07:59
چین آداپتور کابل فیبر نوری Fc/Apc FTTX نوع D کوچک کارخانه

آداپتور کابل فیبر نوری Fc/Apc FTTX نوع D کوچک

آداپتور فیبر نوری تک حالته Anshi Rectangle FC/APC به FC/APC تک حالته از نوع D کوچکمشخصات:از دست دادن درج: UPC≤0.2DB، PC≤0.3DBقابلیت تعویض: ≤0.2dbتکرارپذیری: ≤0.2DBدوام مکانیکی: 1000 چرخهدمای کارکرد: -40 درجه سا... ادامه مطلب
2021-11-11 14:04:54
چین لوازم جانبی کابل نوری Ft AP Pre Embedded SC APC کارخانه

لوازم جانبی کابل نوری Ft AP Pre Embedded SC APC

اتصال سریع فیبر نوری FTTH SC / APC اتصال سریع ویژگی های محصول اتصال سریع فیبر نوری FTTH SC / APC از قبل تعبیه شده را تهیه کنید امکانات: 1. پروژه FTTH قابل استفاده 2. زمینه قابل نصب 3. ضایعات را کمتر از 0.15dB ق... ادامه مطلب
2021-09-07 14:40:20
چین SM SC / UPC Simplex Fttx Multibode Fiber Coupler با درپوش گرد شفاف کارخانه

SM SC / UPC Simplex Fttx Multibode Fiber Coupler با درپوش گرد شفاف

آداپتور SM SC/UPC simplex با درپوش گرد شفاف توضیحات محصول آداپتورهای مورد استفاده در خروجی های خاتمه فیبر نوری و فریم های توزیع.آستین هم تراز ، در داخل آداپتور ، همترازی دقیق دو کانکتور فیبر نوری را تضمین می کن... ادامه مطلب
2021-09-03 14:57:03
چین Quick Connector Patch Panels 250μM Fiber Optic Accessories کارخانه

Quick Connector Patch Panels 250μM Fiber Optic Accessories

FTTH SC / UPC Optical Fiber Quick Connector Single Mode Fast Connector Product Attributes Supply pre-embedded FTTH SC/UPC fiber optic quick connector Features: 1. FTTH project usable 2. Field installable 3. ... ادامه مطلب
2021-08-27 15:03:18
چین SC UPC singlemode simplex fiber optic adaptor کارخانه

SC UPC singlemode simplex fiber optic adaptor

Product Description Fiber optic adapters (also known as bulkheads) are used to join two fiber optic patch cables together. They are available for use with either singlemode or multimode patch cables. Wirenet ... ادامه مطلب
2021-08-27 15:03:18
Page 1 of 8|< 1 2 3 4 5 6 7 8 >|