سرعت بالا، کیفیت بالا، بهترین خدمات

خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
اخبار شرکت
خانه محصولات

لوازم جانبی فیبر نوری

گواهی
چین Cixi Anshi Communication Equipment Co.,Ltd گواهینامه ها
چین Cixi Anshi Communication Equipment Co.,Ltd گواهینامه ها
نظرات مشتریان
تولید کننده بسیار باتجربه!

—— آندریاس ساندویک

یک تولید کننده معتبر، قابل اطمینان و با تجربه شما می توانید بر روی آن حساب کنید

—— کریستوبر گومز

آنها راه حل های کامل مخابرات را ارائه دادند.

—— Ilker Erimez

اتصال دهنده های picabond AMP TYCO مورد استفاده برای ایران telecom عالی کار می کند، مشتری ما با کیفیت بسیار راضی است.

—— احمد عبدالله

چت IM آنلاین در حال حاضر

لوازم جانبی فیبر نوری

(51)
چین آداپتور فیبر نوری تک حالته LC UPC Duplex کارخانه

آداپتور فیبر نوری تک حالته LC UPC Duplex

آداپتور فیبر نوری تک حالته LC UPC Duplex میراگر فیبر نوری FTTH Passive FC امکانات: 1بازتاب کمر و PDL کم 2. ارزش میرایی با دقت بالا 3. کنترل دقیق دامنه میرایی 4. دامنه میرایی گسترده 5. فرول سرامیکی دقیق 6. FC ، ... ادامه مطلب
2021-02-08 16:56:45
چین فیبر نوری SC APC Ftth آداپتور فیبر نوری کارخانه

فیبر نوری SC APC Ftth آداپتور فیبر نوری

فیبر نوری SC APC Ftth آداپتور فیبر نوری ویژگی های محصول اتصال سریع فیبر نوری FTTH SC / APC از قبل تعبیه شده امکانات: 1. پروژه FTTH قابل استفاده 2. زمینه قابل نصب 3. ضرر را کمتر از 0.15dB وارد کنید 4. حفره V شکل ... ادامه مطلب
2021-02-08 16:53:22
چین FTTH SC / UPC اتصال سریع آبی مونتاژ زمینه تک کابل اتصال فیبر نوری تخت کارخانه

FTTH SC / UPC اتصال سریع آبی مونتاژ زمینه تک کابل اتصال فیبر نوری تخت

FTTH SC / UPC اتصال سریع آبی مونتاژ زمینه تک کابل اتصال فیبر نوری تخت نام محصول فیبر نوری اتصال سریع اندازه محصول 55 میلی متر * 9 میلی متر مواد پوسته بازدارنده شعله (PEI) از دست دادن درج .30.3dB بازگشت از دست د... ادامه مطلب
2021-02-08 16:52:33
چین RJ45 فیبر نوری لوازم جانبی LC Singlemode Keystone کوپلر کارخانه

RJ45 فیبر نوری لوازم جانبی LC Singlemode Keystone کوپلر

RJ45 فیبر نوری LC Singlemode Keystone کوپلر درج های Keystone یک روش عالی برای سفارشی کردن صفحات دیواری یا پچ پانل ها برای نصب شما در عین حال ظاهر حرفه ای است.از كلیدهای اصلی فیبر برای انتقال داده با سرعت بالا و ... ادامه مطلب
2021-02-08 14:09:42
چین FTTX SC به SC اتصال دهنده فیبر نوری Keystone کارخانه

FTTX SC به SC اتصال دهنده فیبر نوری Keystone

فیبر نوری Keystone Coupler SC to SC Singlemode Multimode Simplex درج های Keystone یک روش عالی برای سفارشی کردن صفحات دیواری یا پچ پانل ها برای نصب شما در عین حال ظاهر حرفه ای است.از كلیدهای اصلی فیبر برای انتقا... ادامه مطلب
2021-02-08 14:08:55
چین آداپتور Ftth SM SC APC Simplex با مارک لیزری شاتل کارخانه

آداپتور Ftth SM SC APC Simplex با مارک لیزری شاتل

آداپتورهای لوازم جانبی فیبر نوری SC / APC Simplex Singlemode Multimode آداپتور فیبر نوری یک وسیله مکانیکی است که برای تراز کردن اتصالات فیبر نوری طراحی شده است.این شامل آستین اتصال است که دو فرویل را در کنار هم ... ادامه مطلب
2021-02-08 14:07:11
چین فیبر نوری Keystone Coupler FC to FC Singlemode یا Mutlimode Simplex کارخانه

فیبر نوری Keystone Coupler FC to FC Singlemode یا Mutlimode Simplex

فیبر نوری Keystone Coupler FC to FC Singlemode یا Mutlimode Simplex رنگ سفید سیاه نوع آداپتور SC ، FC ، ST ، LC سبک تغذیه از طریق نوع حالت SM یا MM چند حالته اتصال دهنده: SC به SC ساده آستین سرامیکی با کیفیت با... ادامه مطلب
2021-02-03 20:38:23
چین FTTH SC APC UPC فیبر نوری اتصال سریع حالت تک حالت اتصال سریع برای تجهیزات فیبر نوری کارخانه

FTTH SC APC UPC فیبر نوری اتصال سریع حالت تک حالت اتصال سریع برای تجهیزات فیبر نوری

FTTH SC APC UPC فیبر نوری اتصال سریع حالت تک حالت اتصال سریع برای تجهیزات فیبر نوری ویژگی های محصول: افت درج پایین و افت انعکاس پشت سطح انتهایی فرول غالب شد کلید ضد چرخش دقیق و بدنه مقاوم در برابر خوردگی محفظه ... ادامه مطلب
2020-09-26 17:04:39
چین اتصال سریع SC / UPC FTTH اتصال مونتاژ زمینه اتصال سریع کارخانه

اتصال سریع SC / UPC FTTH اتصال مونتاژ زمینه اتصال سریع

اتصال سریع SC / UPC FTTH اتصال مونتاژ زمینه اتصال سریع شرح: فیبر نوری اتصال سریع برای اتصال فیبر نوری قابل نصب در میدان استفاده می شود.این می تواند جریان باز و نوع پیش ساخته محصولات را فراهم کند ،مشخصات نوری و ... ادامه مطلب
2020-08-06 20:32:40
چین اتصال دهنده سریع فیبر نوری SC / UPC اتصال دهنده سریع اتصال سریع فیبر FTTH اتصال سریع Singlemode کارخانه

اتصال دهنده سریع فیبر نوری SC / UPC اتصال دهنده سریع اتصال سریع فیبر FTTH اتصال سریع Singlemode

اتصال دهنده سریع فیبر نوری SC / UPC اتصال دهنده سریع اتصال سریع فیبر FTTH اتصال سریع Singlemode اتصال دهنده سریع (اتصال مونتاژ زمینه یا اتصال فیبر ختم شده با فیلد ، اتصال سریع فیبر مونتاژ) یک اتصال دهنده فیبر ن... ادامه مطلب
2020-08-06 20:19:42
Page 1 of 6|< 1 2 3 4 5 6 >|