سرعت بالا، کیفیت بالا، بهترین خدمات

خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
اخبار شرکت
خانه محصولات

لوازم جانبی فیبر نوری

گواهی
چین Cixi Anshi Communication Equipment Co.,Ltd گواهینامه ها
چین Cixi Anshi Communication Equipment Co.,Ltd گواهینامه ها
نظرات مشتریان
تولید کننده بسیار باتجربه!

—— آندریاس ساندویک

یک تولید کننده معتبر، قابل اطمینان و با تجربه شما می توانید بر روی آن حساب کنید

—— کریستوبر گومز

آنها راه حل های کامل مخابرات را ارائه دادند.

—— Ilker Erimez

اتصال دهنده های picabond AMP TYCO مورد استفاده برای ایران telecom عالی کار می کند، مشتری ما با کیفیت بسیار راضی است.

—— احمد عبدالله

چت IM آنلاین در حال حاضر

لوازم جانبی فیبر نوری

(48)
چین اتصال سریع فیبر نوری 0.25dB FTTH SC / APC کارخانه

اتصال سریع فیبر نوری 0.25dB FTTH SC / APC

اتصال سریع فیبر نوری FTTH SC / APC شرح اتصال سریع فیبر نوری Quick Assembly SC می تواند باعث خاتمه سریع و آسان فیبرها در این زمینه شود و گزینه های 900 میکرون و 250 میکرون در دسترس است.این به نصب کننده امکان می د... ادامه مطلب
2020-09-08 16:21:12
چین FTTH SC / UPC اتصال سریع آبی مونتاژ زمینه تک کابل اتصال فیبر نوری تخت کارخانه

FTTH SC / UPC اتصال سریع آبی مونتاژ زمینه تک کابل اتصال فیبر نوری تخت

FTTH SC / UPC اتصال سریع آبی مونتاژ کابل اتصال فیبر نوری تخت Singlemode Flat نام محصول فیبر نوری اتصال سریع اندازه محصول 55 میلی متر * 9 میلی متر مواد پوسته بازدارنده شعله (PEI) از دست دادن درج .30.3dB بازگشت ا... ادامه مطلب
2020-08-06 20:42:00
چین اتصال سریع SC / UPC FTTH اتصال مونتاژ زمینه اتصال سریع کارخانه

اتصال سریع SC / UPC FTTH اتصال مونتاژ زمینه اتصال سریع

اتصال سریع SC / UPC FTTH اتصال مونتاژ زمینه اتصال سریع شرح: فیبر نوری اتصال سریع برای اتصال فیبر نوری قابل نصب در میدان استفاده می شود.این می تواند جریان باز و نوع پیش ساخته محصولات را فراهم کند ،مشخصات نوری و ... ادامه مطلب
2020-08-06 20:32:40
چین اتصال دهنده سریع فیبر نوری SC / UPC اتصال دهنده سریع اتصال سریع فیبر FTTH اتصال سریع Singlemode کارخانه

اتصال دهنده سریع فیبر نوری SC / UPC اتصال دهنده سریع اتصال سریع فیبر FTTH اتصال سریع Singlemode

اتصال دهنده سریع فیبر نوری SC / UPC اتصال دهنده سریع اتصال سریع فیبر FTTH اتصال سریع Singlemode اتصال دهنده سریع (اتصال مونتاژ زمینه یا اتصال فیبر ختم شده با فیلد ، اتصال سریع فیبر مونتاژ) یک اتصال دهنده فیبر ن... ادامه مطلب
2020-08-06 20:19:42
چین لوازم جانبی کابل نوری Ft AP Pre Embedded SC APC کارخانه

لوازم جانبی کابل نوری Ft AP Pre Embedded SC APC

اتصال سریع فیبر نوری FTTH SC / APC اتصال سریع ویژگی های محصول اتصال سریع فیبر نوری FTTH SC / APC از قبل تعبیه شده را تهیه کنید امکانات: 1. پروژه FTTH قابل استفاده 2. زمینه قابل نصب 3. ضایعات را کمتر از 0.15dB ق... ادامه مطلب
2020-08-04 17:31:18
چین آداپتور فیبر نوری Single Mode FTTH SC APC کارخانه

آداپتور فیبر نوری Single Mode FTTH SC APC

اتصال سریع فیبر نوری FTTH SC / APC اتصال سریع ویژگی های محصول اتصال سریع فیبر نوری FTTH SC / APC از قبل تعبیه شده را تهیه کنید امکانات: 1. پروژه FTTH قابل استفاده 2. زمینه قابل نصب 3. ضایعات را کمتر از 0.15dB ق... ادامه مطلب
2020-08-04 17:30:28
چین لوازم جانبی فیبر نوری از قبل تعبیه شده اتصال سریع SC APC کارخانه

لوازم جانبی فیبر نوری از قبل تعبیه شده اتصال سریع SC APC

اتصال سریع فیبر نوری FTTH SC / APC اتصال سریع ویژگی های محصول اتصال سریع فیبر نوری FTTH SC / APC از قبل تعبیه شده را تهیه کنید امکانات: 1. پروژه FTTH قابل استفاده 2. زمینه قابل نصب 3. ضایعات را کمتر از 0.15dB ق... ادامه مطلب
2020-08-04 17:25:32
چین لوازم جانبی فیبر نوری FTTH SC APC Singlemode کارخانه

لوازم جانبی فیبر نوری FTTH SC APC Singlemode

اتصال سریع فیبر نوری FTTH SC / APC اتصال سریع ویژگی های محصول اتصال سریع فیبر نوری FTTH SC / APC از قبل تعبیه شده را تهیه کنید امکانات: 1. پروژه FTTH قابل استفاده 2. زمینه قابل نصب 3. ضایعات را کمتر از 0.15dB ق... ادامه مطلب
2020-08-04 17:24:27
چین اتصالات سریع اتصال پچ 250μM لوازم جانبی فیبر نوری کارخانه

اتصالات سریع اتصال پچ 250μM لوازم جانبی فیبر نوری

اتصال سریع فیبر نوری FTTH SC / UPC اتصال سریع ویژگی های محصول اتصال سریع فیبر نوری FTTH SC / UPC از قبل تعبیه شده را تهیه کنید امکانات: 1. پروژه FTTH قابل استفاده 2. زمینه قابل نصب 3. ضایعات را کمتر از 0.15dB ق... ادامه مطلب
2020-08-04 17:23:17
چین لوازم جانبی کابل فیبر نوری SC APC Ftth Patch Panels کارخانه

لوازم جانبی کابل فیبر نوری SC APC Ftth Patch Panels

اتصال سریع فیبر نوری FTTH SC / APC اتصال سریع ویژگی های محصول اتصال سریع فیبر نوری FTTH SC / APC از قبل تعبیه شده را تهیه کنید امکانات: 1. پروژه FTTH قابل استفاده 2. زمینه قابل نصب 3. ضایعات را کمتر از 0.15dB ق... ادامه مطلب
2020-08-04 17:22:30
Page 1 of 5|< 1 2 3 4 5 >|