سرعت بالا، کیفیت بالا، بهترین خدمات

دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
اخبار شرکت
خانه محصولات

لوازم جانبی فیبر نوری

گواهی
چین Cixi Anshi Communication Equipment Co.,Ltd گواهینامه ها
چین Cixi Anshi Communication Equipment Co.,Ltd گواهینامه ها
نظرات مشتریان
تولید کننده بسیار باتجربه!

—— آندریاس ساندویک

یک تولید کننده معتبر، قابل اطمینان و با تجربه شما می توانید بر روی آن حساب کنید

—— کریستوبر گومز

آنها راه حل های کامل مخابرات را ارائه دادند.

—— Ilker Erimez

اتصال دهنده های picabond AMP TYCO مورد استفاده برای ایران telecom عالی کار می کند، مشتری ما با کیفیت بسیار راضی است.

—— احمد عبدالله

چت IM آنلاین در حال حاضر

لوازم جانبی فیبر نوری

(71)
چین Anshi Green SC/APC Singlemode SM Simplex آداپتور فیبر نوری کارخانه

Anshi Green SC/APC Singlemode SM Simplex آداپتور فیبر نوری

Anshi Green SC/APC Singlemode SM Simplex آداپتور فیبر نوری توضیحات محصول جزئیات سریع نوع: SC/APC حالت: Singlemode و Multimode هسته فیبر: Simplex و Duplex ساختار: دارای فلنج آستین: آستین سرامیکی مسکن: مسکن پلاست... ادامه مطلب
2021-10-15 13:56:42
چین لوازم جانبی کابل نوری Ft AP Pre Embedded SC APC کارخانه

لوازم جانبی کابل نوری Ft AP Pre Embedded SC APC

اتصال سریع فیبر نوری FTTH SC / APC اتصال سریع ویژگی های محصول اتصال سریع فیبر نوری FTTH SC / APC از قبل تعبیه شده را تهیه کنید امکانات: 1. پروژه FTTH قابل استفاده 2. زمینه قابل نصب 3. ضایعات را کمتر از 0.15dB ق... ادامه مطلب
2021-09-07 14:40:20
چین SM SC / UPC Simplex Fttx Multibode Fiber Coupler با درپوش گرد شفاف کارخانه

SM SC / UPC Simplex Fttx Multibode Fiber Coupler با درپوش گرد شفاف

آداپتور SM SC/UPC simplex با درپوش گرد شفاف توضیحات محصول آداپتورهای مورد استفاده در خروجی های خاتمه فیبر نوری و فریم های توزیع.آستین هم تراز ، در داخل آداپتور ، همترازی دقیق دو کانکتور فیبر نوری را تضمین می کن... ادامه مطلب
2021-09-03 14:57:03
چین Quick Connector Patch Panels 250μM Fiber Optic Accessories کارخانه

Quick Connector Patch Panels 250μM Fiber Optic Accessories

FTTH SC / UPC Optical Fiber Quick Connector Single Mode Fast Connector Product Attributes Supply pre-embedded FTTH SC/UPC fiber optic quick connector Features: 1. FTTH project usable 2. Field installable 3. ... ادامه مطلب
2021-08-27 15:03:18
چین SC UPC singlemode simplex fiber optic adaptor کارخانه

SC UPC singlemode simplex fiber optic adaptor

Product Description Fiber optic adapters (also known as bulkheads) are used to join two fiber optic patch cables together. They are available for use with either singlemode or multimode patch cables. Wirenet ... ادامه مطلب
2021-08-27 15:03:18
چین Pre Embedded Quick Connector  Fiber Optic Accessories کارخانه

Pre Embedded Quick Connector Fiber Optic Accessories

FTTH Optical Fiber Quick Connector Single Mode Fast Connector Product Attributes Supply pre-embedded FTTH fiber optic quick connector Features: 1. FTTH project usable 2. Field installable 3. Insert loss less ... ادامه مطلب
2021-08-27 15:03:17
چین Pre Embedded Quick Connector  Fiber Optic Accessories کارخانه

Pre Embedded Quick Connector Fiber Optic Accessories

FTTH Optical Fiber Quick Connector Single Mode Fast Connector Product Attributes Supply pre-embedded FTTH fiber optic quick connector Features: 1. FTTH project usable 2. Field installable 3. Insert loss less ... ادامه مطلب
2021-08-27 15:03:17
چین Pre Embedded Quick Connector SC APC Fiber Optic Accessories کارخانه

Pre Embedded Quick Connector SC APC Fiber Optic Accessories

FTTH SC / APC Optical Fiber Quick Connector Single Mode Fast Connector Product Attributes Supply pre-embedded FTTH SC/APC fiber optic quick connector Features: 1. FTTH project usable 2. Field installable 3. ... ادامه مطلب
2021-08-27 15:03:17
چین Quick Connector SC UPC Fiber Cable Accessories کارخانه

Quick Connector SC UPC Fiber Cable Accessories

FTTH SC / UPC Optical Fiber Quick Connector Single Mode Fast Connector Product Attributes Supply pre-embedded FTTH SC/UPC fiber optic quick connector Features: 1. FTTH project usable 2. Field installable 3. ... ادامه مطلب
2021-08-27 15:03:17
چین Quick Connector SC UPC Fiber Cable Accessories کارخانه

Quick Connector SC UPC Fiber Cable Accessories

FTTH SC / UPC Optical Fiber Quick Connector Single Mode Fast Connector Product Attributes Supply pre-embedded FTTH SC/UPC fiber optic quick connector Features: 1. FTTH project usable 2. Field installable 3. ... ادامه مطلب
2021-08-27 15:03:17
Page 1 of 8|< 1 2 3 4 5 6 7 8 >|