سرعت بالا، کیفیت بالا، بهترین خدمات

خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
اخبار شرکت
خانه محصولات

جعبه توزیع FTTH

گواهی
چین Cixi Anshi Communication Equipment Co.,Ltd گواهینامه ها
چین Cixi Anshi Communication Equipment Co.,Ltd گواهینامه ها
نظرات مشتریان
تولید کننده بسیار باتجربه!

—— آندریاس ساندویک

یک تولید کننده معتبر، قابل اطمینان و با تجربه شما می توانید بر روی آن حساب کنید

—— کریستوبر گومز

آنها راه حل های کامل مخابرات را ارائه دادند.

—— Ilker Erimez

اتصال دهنده های picabond AMP TYCO مورد استفاده برای ایران telecom عالی کار می کند، مشتری ما با کیفیت بسیار راضی است.

—— احمد عبدالله

چت IM آنلاین در حال حاضر

جعبه توزیع FTTH

(24)
چین جعبه خاتمه 3 پورت RJ45 SC FTTH کارخانه

جعبه خاتمه 3 پورت RJ45 SC FTTH

جعبه ختم فیبر Face Plate RJ45 و SC FTTH Ports ANSHI 3 - اسکان 4 آداپتور SC / LC / FC - نصب آسان - مناسب برای آداپتورهای SC Simplex و LC Duplex و FC - نصب آسان جلد نرم و صاف - کاست شکاف لولایی و قابل جدا شدن. تو... ادامه مطلب
2020-07-29 15:22:04
چین جعبه خاتمه فیبر نوری Sc / Upc Surface Mount Box Indoor 4 Core White Color کارخانه

جعبه خاتمه فیبر نوری Sc / Upc Surface Mount Box Indoor 4 Core White Color

جعبه خاتمه فیبر نوری داخلی / فضای باز 4 هسته ای SC / UPC با رنگدانه جعبه خاتمه فیبر نوری Terminal Box هسته FTTH 4 برای اتصال کابل فیبر و رنگدانه مناسب است و از لکه های فیبر نوری محافظت می کند و به توزیع کمک می ... ادامه مطلب
2020-03-19 11:30:43
چین جعبه اتصال فیبر نوری حداکثر 6 عدد قابلیت قابلیت جعبه اتصال فیبر نوری با رنگدانه کارخانه

جعبه اتصال فیبر نوری حداکثر 6 عدد قابلیت قابلیت جعبه اتصال فیبر نوری با رنگدانه

جعبه خاتمه فیبر نوری داخلی / فضای باز 4 هسته ای SC / UPC با رنگدانه جعبه خاتمه فیبر نوری Terminal Box هسته FTTH 4 برای اتصال کابل فیبر و رنگدانه مناسب است و از لکه های فیبر نوری محافظت می کند و به توزیع کمک می ... ادامه مطلب
2020-03-19 11:30:43
چین جعبه خاتمه فیبر نوری داخلی FTTH جعبه توزیع FTTH تک درگاه کارخانه

جعبه خاتمه فیبر نوری داخلی FTTH جعبه توزیع FTTH تک درگاه

جعبه ختم فیبر نوری داخلی سوکت فیبر FTTH تک درگاه 1. یک محصول نهایی کاربر برای تحقق فیبر نوری به محلول دسک تاپ. 2. می توان از آن در منزل یا محل کار برای دستیابی به فیبر دو هسته ای و خروجی پورت استفاده کرد. 3. مو... ادامه مطلب
2020-02-27 16:21:37
چین تک حالته FTTH توزیع جعبه نوری کوپلر نوری 1x2 LC APC PLC شکاف FBT کارخانه

تک حالته FTTH توزیع جعبه نوری کوپلر نوری 1x2 LC APC PLC شکاف FBT

فیبر نوری تک حالته 1x2 فیبر نوری LC APC PLC Splitter FBT خصوصیات نوری دسته بندی مشخصات ملاحظات طول موج تست کنید نانومتر 1310 & 1490 & 1550 ضرر درج (از بین رفتن اتصال کانکتور) درجه MAX دسی بل 7.1 درجه P 7.2 درجه ... ادامه مطلب
2020-02-18 16:41:40
چین کانکتور FC / UPC FTTH Distribution Box 8 Way 1310nm / 1490nm طول موج کارخانه

کانکتور FC / UPC FTTH Distribution Box 8 Way 1310nm / 1490nm طول موج

فیبر نوری تک حالته 1x2 فیبر نوری FC UPC PLC Splitter FBT خصوصیات نوری دسته بندی مشخصات ملاحظات طول موج تست کنید نانومتر 1310 & 1490 & 1550 ضرر درج (از بین رفتن اتصال کانکتور) درجه MAX دسی بل 7.1 درجه P 7.2 درجه ... ادامه مطلب
2020-02-18 16:41:40
چین قابلیت اطمینان بالا FTTH توزیع توزیع PLC جعبه PLC برای شبکه نوری منفعل کارخانه

قابلیت اطمینان بالا FTTH توزیع توزیع PLC جعبه PLC برای شبکه نوری منفعل

فیبر نوری تک حالته 1x2 فیبر نوری SC UPC PLC Splitter FBT اسپلیتر PLC مبتنی بر یک دستگاه توزیع قدرت نوری موجبر یکپارچه بستر کوارتز است ، از مزایای استفاده از حجم کم ، برد طول موج کار ، قابلیت اطمینان بالا ، یکنو... ادامه مطلب
2020-02-18 16:41:40
چین کانکتور SC / APC جعبه ترمینال فیبر نوری با حجم کوچک و با ISO9001 کارخانه

کانکتور SC / APC جعبه ترمینال فیبر نوری با حجم کوچک و با ISO9001

فیبر نوری تک حالته 1x2 فیبر نوری SC APC PLC Splitter FBT اسپلیتر PLC مبتنی بر یک دستگاه توزیع قدرت نوری موجبر یکپارچه بستر کوارتز است ، از مزایای استفاده از حجم کم ، برد طول موج کار ، قابلیت اطمینان بالا ، یکنو... ادامه مطلب
2020-02-18 16:41:40
چین شکاف لوله فولادی Mini PLC 1x8 PLC با اتصال SC APC یکنواختی نور خوب کارخانه

شکاف لوله فولادی Mini PLC 1x8 PLC با اتصال SC APC یکنواختی نور خوب

اسپلیت جعبه فولادی Mini PLC 1x8 با اتصال SC APC اسپلیتر PLC مبتنی بر یک دستگاه توزیع قدرت نوری موجبر یکپارچه بستر کوارتز است ، از مزایای استفاده از حجم کم ، برد طول موج کار ، قابلیت اطمینان بالا ، یکنواختی نور ... ادامه مطلب
2020-02-18 16:41:40
چین 4 هسته 6 هسته FTTH توزیع جعبه دیواری با پیچ سفید رنگ سفید کارخانه

4 هسته 6 هسته FTTH توزیع جعبه دیواری با پیچ سفید رنگ سفید

6 هسته FTTH فیبر نوری در فضای باز توزیع جعبه دیواری با قفل پیچ 6 هسته FTTH فیبر نوری در فضای باز توزیع جعبه می تواند هر دو فیبر فیبر و روبان و کابل فیبر بسته را برای استفاده در داخل خانه مدیریت کند. رابط های خر... ادامه مطلب
2019-12-31 15:14:08
Page 1 of 3|< 1 2 3 >|