سرعت بالا، کیفیت بالا، بهترین خدمات

خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
اخبار شرکت
خانه محصولاتفیبر نوری سیم کشی

کابل پچ فیبر نوری 2 متر، کابل پچ فیبر نوری دوتایی G652D

کابل پچ فیبر نوری 2 متر، کابل پچ فیبر نوری دوتایی G652D

    • 2 Meters Optical Fiber Patch Cord , Duplex Fiber Optic Patch Cable G652D
    • 2 Meters Optical Fiber Patch Cord , Duplex Fiber Optic Patch Cable G652D
    • 2 Meters Optical Fiber Patch Cord , Duplex Fiber Optic Patch Cable G652D
  • 2 Meters Optical Fiber Patch Cord , Duplex Fiber Optic Patch Cable G652D

    جزئیات محصول:

    محل منبع: چین
    نام تجاری: ANSHI
    گواهی: ISO9001
    شماره مدل: AS-ODF-LC / LC

    پرداخت:

    مقدار حداقل تعداد سفارش: میتونی بحث کنی
    قیمت: Negotiable
    قابلیت ارائه: 30،000 عدد در هفته
    اکنون تماس بگیرید
    توضیحات محصول جزئیات
    نام محصول: کابل پچ فیبر نوری برگشت ضرر: ≥50.00dB (PC) ≥65.00dB (APC)
    نوع اتصال: LC / UPC-LC / UPC طول: 1m / 2m / 3m ... می تواند سفارشی
    اتصال دهنده: دوتایی نوع فیبر: حالت تک

    LC / UPC-LC / UPC 2.00m 2 Meters Dvlex Singlemode G652D فیبر فیبر نوری

    جزئیات سریع:

    محل منبع: CN، استان ژجیانگ
    نام تجاری: ANSHI
    شماره مدل: LC / UPC-LCUPC
    گواهی: ISO9001 ROHS


    بسته بندی و تحویل:

    جزئیات بسته بندی: کیسه Neutral PP، Carton Box یا به عنوان سفارشی
    جزئیات تحویل: 7 روز کاری


    کاربرد:
    1. مخابرات و ارتباطات داده
    2. LAN (شامل FTTH و FTTD)
    3. Componenttermination
    4. CATV، شبکه، WAN


    امکانات:
    1 · ملاقات با NTT SC استاندارد
    2 · طراحی ضد ضربه
    3 · تنظیمات Simplex یا Duplex
    4 · مطابق با ANSI، Bellcore، TIA / EIA، استانداردهای IEC


    مشخصات ویژه:
    ویژگی های مکانیکی کابل:

    استحکام کششی (N) بلند مدت 200
    کوتاه مدت 660
    فشار (N / 100 میلی متر) بلند مدت 300
    کوتاه مدت 1000
    خم شدن شعاع (CM) پویا 20 × D (D: قطر کابل)
    استاتیک 10 × D (D: قطر کابل)


    فیبر

    نوع فیبر (بعد هسته / پوشش) 9 / 125،50 / 125،62.5 / 125،10G50 / 125 (0M3)



    مشخصات انتقال

    SMF 50/125 62.5 / 125
    1310/1550 (nm) 850/1300 (nm) 850/1300 (nm)
    (db / km) تضعیف (db / km) ≤0.4 / 0.3 ≤3.5 / 1.5 ≤3.5 / 1.5
    (MHz · km) حداقل پهنای باند (MHz · km) ---------------------- ≥ 400/400 ≥ 160/500



    مشخصات محیطی

    ذخیره سازی دمای عملیاتی -20 ℃ ~ + 60 ℃


    اطلاعات تماس
    Cixi Anshi Communication Equipment Co.,Ltd

    تماس با شخص: lulu

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)