سرعت بالا، کیفیت بالا، بهترین خدمات

خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
اخبار شرکت
خانه محصولاتجعبه توزیع FTTH

شکاف لوله فولادی Mini PLC 1x8 PLC با اتصال SC APC یکنواختی نور خوب

شکاف لوله فولادی Mini PLC 1x8 PLC با اتصال SC APC یکنواختی نور خوب

    • Mini PLC 1x8 PLC Steel Tube Splitter With SC APC Connector Good Light Uniformity
    • Mini PLC 1x8 PLC Steel Tube Splitter With SC APC Connector Good Light Uniformity
    • Mini PLC 1x8 PLC Steel Tube Splitter With SC APC Connector Good Light Uniformity
    • Mini PLC 1x8 PLC Steel Tube Splitter With SC APC Connector Good Light Uniformity
  • Mini PLC 1x8 PLC Steel Tube Splitter With SC APC Connector Good Light Uniformity

    جزئیات محصول:

    محل منبع: چين
    نام تجاری: ANSHI
    گواهی: ISO9001, SGS
    شماره مدل: AS-ODF-1X8FLP

    پرداخت:

    مقدار حداقل تعداد سفارش: می توانید بحث کنید
    قیمت: Negotiable
    زمان تحویل: 10000 قطعه در هفته
    اکنون تماس بگیرید
    توضیحات محصول جزئیات
    نام: تقسیم کننده PLC نوری 1X8 نوع کانکتور: SC / APC
    شماره کانال: 8 راه از دست دادن درج: .200.20
    طول موج: 1310nm / 1490nm / 1550nm کاربرد: CATV / FTTH / LAN / PON
    برجسته:

    Fiber Optic Distribution Box

    ,

    Outdoor Distribution Box

    اسپلیت جعبه فولادی Mini PLC 1x8 با اتصال SC APC

    اسپلیتر PLC مبتنی بر یک دستگاه توزیع قدرت نوری موجبر یکپارچه بستر کوارتز است ، از مزایای استفاده از حجم کم ، برد طول موج کار ، قابلیت اطمینان بالا ، یکنواختی نور خوب و غیره مشخصه ، به ویژه برای شبکه نوری منفعل (EPON ، BPON ، GPON و غیره) مناسب است. ) تجهیزات محلی و ترمینال را به هم متصل کرده و متوجه سیگنال نوری می شوید.

    اسپلیتر برهنه PLC در حال قرار دادن تراشه شکاف PLC و ورودی ، آرایه فیبر نوری خروجی در یک لوله فلزی مربع است ، از خارج با قطر 0.9 میلی متر یا 250um الیاف لخت ، فیبر قابل جوشکاری است ، همچنین می تواند پردازش انواع فیبر نوری باشد.

    Qingdao APT مجموعه کاملی از تقسیم کننده های 1xN و 2xN را برای برنامه های خاص تهیه می کند. همه محصولات "YD / T1117-2001 همه شرایط فنی دستگاه انشعاب فیبر نوری" ، "YD-T 2000-209 PLC دستگاههای نوری یکپارچه اسپلیتتر قدرت نوری PLC" و غیره را ملاقات می کنند و توسط TLC برای استقرار شبکه گواهی می شوند.

    مولفه های 1x2 1x4 1x8 1x16 1x32 1x64
    طول موج عامل (nm) 1260 ~ 1650
    نوع فیبر G657A1 یا مشتری مشخص شده است
    ضرر درج (dB) (درجه P / S) 3.8 / 4.0 7.1 / 7.3 10.2 / 10.5 13.5 / 13.7 16.5 / 16.9 20.5 / 21.0
    یکنواختی ضرر (dB) 0.4 0.6 0.8 1.2 1.5 2
    ضرر وابسته به قطبش (dB) 0.2 0.2 0.2 0.25 0.3 0.35
    بازده ضرر (dB) (درجه P / S) 55/50 55/50 55/50 55/50 55/50 55/50
    هدایت (dB) 55 55 55 55 55 55
    ضرر وابسته به طول موج (dB) 0.3 0.3 0.3 0.5 0.5 0.5
    پایداری دما 0.4 0.4 0.4 0.5 0.5 0.5
    (-40 ~ 85 ℃) (dB)
    دمای کار (℃) -40 85
    دمای ذخیره سازی (℃) -40 85
    ابعاد دستگاه (میلی متر) 4 × 4 40 40 4 × 4 40 40 4 × 4 40 40 4 50 4 50 50 4 × 7 50 50 4 12 60 60
    ابعاد ماژول (میلی متر) 100 × 80 × 10 100 × 80 × 10 100 × 80 × 10 18 80 120 120 140 × 115 140 140 140 × 115 140 140
    ابعاد کوتاه ماژول (میلی متر) 4 × 7 50 50 4 × 7 50 50 4 × 7 50 50 4 12 60 60 6 × 20 80 100 × 40 × 6

    امکانات
    1) می تواند به طور مداوم با الیاف مختلف پوشانده شود
    2) ساختار هسته فیبر کامل
    3) قابل بازگشت است
    4) انواع فیبر اختیاری
    5) ضرر اضافی کم
    6) از دست دادن درج کم
    7) 2 * 2،1 * 2،1 * 4 ، .... 1 * 128 نوع اختیاری و غیره
    کاربرد
    1) توزیع سیگنال نوری
    2) ارتباطات داده
    3) سیستم شبکه و CATV
    4) استقرار FTTX
    5) شبکه FTTH
    6) شبکه های نوری منفعل (PON)
    7) سیستم اندازه گیری و سیستم لیزر
    8) سیستم های DWDM و CWDM

    اطلاعات تماس
    Cixi Anshi Communication Equipment Co.,Ltd

    تماس با شخص: lulu

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)